11:27, 23 Korrik 2019

Policia ka arrestuar në Prishtinë tre meshkuj të dyshuar – shqiptarë për veprat penale “Trafikim me njerëz” dhe “Shërbimet seksuale të viktimës së trafikimit”.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe me vendimin e tij të dyshuarve iu është caktuar masa e ndalimit dhe janë dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë, njofton Klan Kosova.

Ndërsa viktima femër e mitur K/Shqiptare është dërguar në strehimore.

Konkurs Pune

Lexo më shumë