Arrestohen dy persona në Prizren, dyshohet se janë marrë me prostitucion

Arrestohen dy persona në Prizren, dyshohet se janë marrë me prostitucion

NULL NULL
4 months më parë

Një burrë dhe një grua janë arrestuar në Prizren, të martën, pasi dyshohet se janë marrë me prostitucion.

Në raportin policor thuhet se me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.