Arrestohen dy femra në Çagllavicë të dyshuara për prostitucion

Arrestohen dy femra në Çagllavicë të dyshuara për prostitucion

NULL NULL
2 months më parë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy femra në Çagllavicë të Prishtinës, të dyshuara për prostitucion.

“Janë arrestuar dy femra kosovare nën dyshimin se të njëjtat kanë kryer veprën e lartcekur, si prova materiale janë konfiskuar dy telefona mobil dhe 300 euro para të gatshme”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Policia njofton se me konsultim të prokurorit të dyshuarat janë dërguar në mbajtje.