Arllat, ia vjedhin veturën në oborr - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arllat, ia vjedhin veturën në oborr

NULL NULL
11.05.2023 09:12

Të mërkurën në Arllat të Gllogocit, një person ka raportuar se ia kanë vjedhur veturën.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të panjohur nga oborri i shtëpisë së tij, i kanë vjedhur veturën me targa vendore”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

“Rasti është duke u hetuar”.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.