Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ardi dhe Mirdoni, dyshja që i dhuruan shtëpisë energji pozitive që prej hyrjes në BBVK (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 22:20

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ është transmetuar një video material, protagonistë të së cilit ishin dy banorët e rinj të Big Brother VIP Kosova, Ardi dhe Mirdoni.

Në sekuencat e klipit janë përfshirë momentet e tyre më të mira brenda shtëpisë, si dhe energjia që ata i kanë sjellë kastit aktual.

Ardi me këndim, e Mirdoni me batuta, i kanë bërë banorët të përjetojnë momente emocionuese e qesharake përgjatë qëndrimit të tyre të deritanishëm në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.