Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ardi dhe Blerandon e këndojnë hitin botëror duke e përshtatur tekstin për Miridonin (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 15:50
Mirdon

Ardi dhe Blerando kanë kënduar hitin botëror.

Ata kanë përshtatur tekstin për Mirdonin.

Mirdoni ka filluar të qesh.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.