Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arda Turan emrohet trajner i klubit, Eyupspor

NULL NULL
nga Jon Ajeti 14.04.2023 13:01

Ish futbollisti turk Arda Turan, është zyrtarizuar si trajner i skuadrës Eyupspori bën garë në ligën e parë të Turqisë.

Eyupspori është në pozitën e tretë me 57 pikë dhe synon të sigurojë vend në Superligën e Turqisë sezonin e ardhshëm.

Turan gjatë karrierës së tij futbollistike luajti për Galatasarayn, Barcelonën, Besaksehirin dhe Atletico Madridin.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.