Apple Watch, me probleme - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Apple Watch, me probleme

NULL NULL
01/05/2015

Ora Apple Watch më në fund ka arritur në kyçin e dorës së blerësve. Porositjet për këtë orë inteligjente kanë nisur që në fillim të këtij muaji, dhe vetëm javës që shkoi blerësit arritën të merrnin njësitë e porositura.

Por, siç ndodh me çdo pajisje që hidhet në treg, edhe Apple Watch nuk i ka shpëtuar ankesave të përdoruesve. Disa përdorues të Apple Watch janë ankuar se versioni prej çeliku të pandryshkshëm gërvishtet shumë lehtë tek anësoret. Në disa raste, gërvishtjet janë shfaqur vetëm pas pak orësh pasi pajisja është vënë në përdorim.