Aplikacioni i “Prishtina Parking” ngatërron qytetarët, paguajnë dhe gjobiten (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aplikacioni i “Prishtina Parking” ngatërron qytetarët, paguajnë dhe gjobiten (VIDEO)

NULL NULL
19/08/2022