Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anulohet aktiviteti i Ditës së Vizitorëve të Shquar të “Defender Europe ’23”, shkak situata në veri

NULL NULL
30.05.2023 08:45
Defender Europer 23

Është anuluar aktiviteti i Ditës së Vizitorëve të Shquar i paraparë për sot në Gjakovë në kuadër të ushtrimit ndërkombëtar “Defender Europe ’23”.

Nga Ministria e Mbrojtjes kanë bërë të ditur se ky anulim vjen për shkak të situatës së krijuar në veri të vendit, transmeton Klankosova.tv

Kujtojmë se në këtë aktivitet ishte paraparë të merrnin pjesë edhe presidentja Osmani dhe kryeparlamentari Konjufca.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.