Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Antonio: Salahu ishte i gatshëm të shkonte në Arabi

NULL NULL
18.09.2023 19:09

Sulmuesi i West Ham Unitedit, Michail Antonio, është i bindur që Mohammed Salah ishte gati që të shkonte për të luajtur në Arabinë Saudite.

Ylli egjiptas kishte marrë një ofertë marramendëse sivjet për t’u transferuar te Al-Ittihadi, por vendosi të mbetej te të Kuqtë.

“Ai nuk e refuzoi atë ofertë, s’ka mundësi. Atë e kishin zënë dhe të Kuqtë ia kishin vënë një shigjetë të kuqe: Ti nuk je duke shkuar askund.”

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.