Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita ka disa fjalë për rastin e Metit dhe Blerandos (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:09
Anita

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova Anita Haradinaj, ka komentuar përleshjen mes Metit dhe Blerandos.

Ajo tha se i vjen keq për situatën që ka ndodhur, ku sipas saj Meti ka qenë një ndër lojtarët më të fortë të asaj shtëpie.

“Meti ka treguar gjatë gjithë lojës së tij që është një djalë ambicioz, që ka ardhur tek ky reality show që të tregoj ambiciet e tij, të ndryshoj personalitetin e tij dhe ndoshta të ndryshoj gjithë rrugëtimin e jetës së tij” ka thënë ajo.

Ajo gjithashtu tha se ai ka treguar se di të jetë një show men, di të jetë një gazetar, është një familjar i mirë, ka drejtuar gjithë atë kuzhinë dhe ka ushqyer gjithë ata personazhe, ka bërë lojën e tij në mënyrën më të mirë të mundshme.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.