Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita drejtuar Kaderit: Po s’krijove raporte e aleanca, të pret një lojë e vështirë (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:52

Opinionistja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj, i ka dhënë disa këshilla mbi lojën banores më të re, Kaderit.

Anita e ka paralajmëruar Kaderin për lojë të vështirë, nëse nuk krijon raporte me të banorë të tjerë, ose aleanca.

“Kur futesh banore e re në këtë pikë të lojës, është normale të pritesh kështu, sepse ata kanë një muaj që rrinë aty dhe bëjnë strategji e lojë. Ti s’ke arritur të ndërtosh raporte akoma me askënd aty brenda, nëse mendon të vazhdosh kështu, ta kesh parasysh që loja jote do të jetë e vështirë”, ka thënë Anita.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.