Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Anita drejtuar Adrit: Thashethemet janë për goca, ke rënë në grackën e Shqipes (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:01

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka dhënë mendimin e saj karshi thashethemeve të bëra mes Adrit dhe Shqipes.

Haradinaj, s’është shprehur e çuditur nga Shqipja, por njëjtë nuk foli edhe për Adrin.

“Adri është pak intrigant, por që ka çelë si një lule këto ditë – më habit fakti që Ilirianën nuk e pashë duke bërë intriga e thashetheme, sepse zakonisht gocat i bëjnë këto gjëra. Më vjen keq që ke rënë në grackën e Shqipes”, ka thënë ajo pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.