Angelina Jolie dhe The Weeknd në një lidhje?! (FOTO)

Angelina Jolie dhe The Weeknd në një lidhje?! (FOTO)

NULL NULL
3 weeks më parë

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie, dhe këngetari i famshëm kandez, The Weeknd, po flitet se kanë filluar një romancë.

Çifti është parë të kenë dalë për darkë në “Giorgio Baldi” në Santa Monica, shkruan Dailymail, përcjell Klankosova.tv

Nëna e gjashtë fëmijëve kaloi dy orë e gjysmë me këngëtarin 31 vjeçar, brenda një pjese private të restorantit luksoz italian.

Dyshja ka një diferencë 15 vjeçare në moshë. Jolie ka mbushur plot 46 vjet ndërkaq Weeknd 31.