22:00, 4 Nëntor 2019

Andy Murray dhe gruaja e tij Kim kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë së bashku.

Lajmin e ka konfirmuar nëna e tij për BBC, transmeton Klan Kosova.

Ajo tha se fëmija është ‘një djalë bukurosh dhe i shëndetshëm’, i cili lindi javën e kaluar.

Kim dhe Andy janë tashmë prindër të një vajze dyvjeçare Edie dhe Sophia tre.

Ata u martuan në vitin 2015.

Vetëm disa muaj më parë, Andy Murray njoftoi me lot pensionimin e tij para se të kryente operacionin.

Konkurs Pune

Lexo më shumë