Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi rrëfehet tek Stresi për keqkuptimin që kishte me Gresën rreth “brekëve të palara” (VIDEO)

NULL NULL
10.01.2023 18:07

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Andi, të njohur për shoqërinë e tyre të krijuar brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”, sot kanë zhvilluar një bisedë rreth rrobave të brendshme.

Ishte Andi ai që i ka treguar Stresit një keqkuptim që kishte pasur me Gresën rreth disa brekëve të palara.

Por, si ndodhi e gjithë ngjarja dhe cila ishte biseda në mes tyre, sipas Andit? Përgjigjen e mësoni, duke shikuar videon në linkun e mëposhtëm.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.