Andi i acaruar me Gresën: Nuk dua të dëgjoj fjalë që kam dëgjuar prej shumë vajzave (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Andi i acaruar me Gresën: Nuk dua të dëgjoj fjalë që kam dëgjuar prej shumë vajzave (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 15:19

Pas debatit që patën Gresa dhe Andi, Melisa ishte aty afër dhe shkoi tek ata për të qetësuar situatën.

Në një moment, ajo mbeti vetëm me Andin dhe i thoshte të qetësohej.

Përderisa ai ia ktheu: “ Është diçka që unë e kam hapur zemrën me të, e të më përdorë diçka që unë i kam thënë asaj, kundër meje. ‘Rrokotel në banjo’, nuk kam nevoj të dëgjojë fjalë që kam dëgjuar nga shumë femra”.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.