Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ancelotti: Do të doja të qëndroj në Real Madrid përgjithmonë

NULL NULL
18.03.2023 15:37
Carlo Ancelotti

Trajneri italian, Carlo Ancelotti, ka thënë se po të ishte në dorën e tij, do të qëndronte përgjithmonë te Real Madridi.

Ancelotti, në një konferencë para ndeshjes me Barcelonën, ka thënë se dëshiron që të vazhdojë me klubin madrilen, transmeton Klankosova.tv.

“Klubi duhet të vendosë. Do të doja shumë të qëndroja në Real Madrid për gjithë jetën time, por është e pamundur. Dua të vazhdoj këtu”, u shpreh Ancelotti.

“Nëse ata duan që unë të qëndroj 3 muaj, unë do të shijoj 3 muaj. Nëse ata duan 3 vjet, unë do të shijoj 3 vjet”, shtoi ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.