Analiza Zgjedhore: Fatmir Limaj përballë analistëve

Analiza Zgjedhore: Fatmir Limaj përballë analistëve

NULL NULL
1 vit më parë

Sonte në Analizën Zgjedhore përballë analistëve do të jetë kryetari i NISMA-s Socialdemokrate Fatmir Limaj, ku do të diskutohet për procesin zgjedhor.

A ka shpresë Limaj se Nisma do të kalojë pragun?

Cilat do të jenë rrugët ligjore që do të ndiqen për sa i takon votave nga Serbia?

Pse Limaj e akuzon KQZ-në per keqadministrim të procesit?

Për këto dhe shumë tema të tjera, na ndiqni me fillim prej orës 21:00 në Klan Kosova.