Ana reagon pas kërkim faljes së Stresit: Ani pse më lëndoi, ia pranova faljen (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ana reagon pas kërkim faljes së Stresit: Ani pse më lëndoi, ia pranova faljen (VIDEO)

NULL NULL
11.01.2023 21:03

Banorja e shtëpisë së madhe të Big Brother VIP Kosova, Ana ka folur rreth debatit që ka pasur me Stresin në natën e fundit Prime, ndërsa e gjithë biseda e sotme erdhi si rezultat i kërkim faljes së këtij të fundit ndaj saj.

Ana është shprehur të ketë nevojë për kohë, pasi që siç tha ajo, “gjërat kishin kaluar në personale”.

“Me nevojitet pak kohë për të kaluar atë hidhërim, sepse gjërat kaluan në debat e sipër në personale por ai më kërkoi falje duke më shikuar në sy dhe u betua në nënën e tij”, ka thënë ajo.

Por, a e ka pranuar kërkim faljen Ana? Mësojeni përgjigjen përmes videos në linkun e  mëposhtëm.