Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Altinordu me kompleks sportiv në Vushtrri (VIDEO)

NULL NULL
18.12.2015 21:39

“Ekipi turk i ligës së parë Altinordu e ka zgjedhur qytetin e Vushtrrisë si destinacion të ndërtimit të një qendre moderne sportive. Krejt kjo fal bashkëpunimit me një shkollë futbolli nga Kosova”, transmeton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.