Alexander dhe Alexa, çifti më i ri - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alexander dhe Alexa, çifti më i ri

NULL NULL
01/06/2015

Çifti më i ri janë aktori suedez Alexander Skarsgard me modelen dhe prezantuesën e televizionit Alexa Chung.

Ata dy janë parë gjatë një darkë romantike në Brooklyn, New York të premten, transmeton Klan Kosova.

Sipas një burimi të afërt me Us Weekly, ata u panë të lumtur bashkë dhe janë parë nën disa pemë ku edhe kanë realizuar foto së bashku.