Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby për Kaderin thotë se po paragjykohet nga vajzat (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:47
alby

Banorja më e re e Big Brother VIP Kosova, Kaderi ka trazuar ujërat brenda shtëpisë.

Alby është shprehur se Kaderi po paragjykohet shumë, përcjell Klankosova.tv.

“Unë i pranoj të gjithë, si të mirë, si të kqinjë, sepse jam pozitive”, është shprehur Alby.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.