Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alby: Më para tërhiqem sesa të luaj pisët (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 12:09

Alba ka bërë një deklaratë me kunja.

“Më mirë tërhiqem sesa të luaj pisët”, tha ajo, njofton Klankosova.tv.

Ajo këtë ia tha Shqipes teksa po fliste me të në dhomën e grimit.

Ndiqni videon dhe do të mësoni më shumë nga deklarata e saj dhe biseda mes banorëve.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.