Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba ia shpreh edhe njëherë ndjenjat që i ka për Azemin (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 14:28
Azem

Azemi dhe Alba kanë zhvilluar një bised.

Azemi i ka thënë Albës se “unë i njëti do të jem, dua ta kem shoqërin me ty”.

Ndërkaq Alba i ka thënë “ tani fokusoju në vete mos u mirr me mua”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.