Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba dhe Azemi i bashkojnë forcat, kanë një plan kundër të tjerëve (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 00:25

Alba dhe Azemi janë duke u kurdisur diçka banorëve të tjerë të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ata të dy kanë bërë një plan dhe mendojnë se do t’i prek të gjithë banorët.

“Do i largojmë të gjithë peshqirët do t’i fshehim kur ata janë në gjumë”, ka thënë Alba./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme