Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Al Pacino, 83 vjeç, do të bëhet sërish baba

NULL NULL
31.05.2023 23:29
al pacino

Aktori i Hollivudit, Al Pacino do të bëhet sërish baba, tani në moshën 83-vjeçare, me partneren e tij 29-vjeçare Noor Alfallah që pret një fëmijë, sipas disa raportimeve, shkruan CNN, transmeton Klan Kosova.

Përfaqësuesi i Pacino-s e konfirmoi lajmin për media të shumta, duke përfshirë People, The Hollywood Reporter dhe E.

Aktori, i njohur më së shumti për rolet e tij në serialet “Scarface” (1983) dhe “The Godfather”, ka tre fëmijë të tjerë – dy me Beverly D’Angelo dhe një me Jan Tarrant.

Alfallah punon si producente në industrinë e showbizit.

Pacino i bashkohet një liste në rritje të baballarëve të moshuar. Në moshën 79-vjeçare, aktori Robert De Niro ka mirëpritur së fundmi fëmijën e tij të shtatë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.