Aksidentohet me motor, humb jetën 50 vjeçari - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksidentohet me motor, humb jetën 50 vjeçari

NULL NULL
11/11/2015

Një qytetar rreth 50 vjeç në Shkodër ka humbur jetën në një aksident automobilistik në aksin Shkodër-Mes rreth orës 05:30.

Viktima drejtonte një motor dhe dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit.

Ai u dërgua i pajetë në spital, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i tij.

Policia ka shkuar në vendin ku ndodhi aksidenti dhe grupi hetimor punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes./Shqiptarja