Aksident në Sllatinë, dyshohet se ka të lënduar (VIDEO)

Aksident në Sllatinë, dyshohet se ka të lënduar (VIDEO)

NULL NULL
3 weeks më parë

Një aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë – Pejë, saktësisht në Sllatinë.

Lexuesit e klankosova.tv kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Në këtë aksident dyshohet se ka të lënduar.

Klan Kosova ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe do të ju mbajmë të informuar.