Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, vdes një person - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në rrugën Lezhë-Shkodër, vdes një person

NULL NULL
16/01/2020

Një person ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër.

Në aksident ishin të përfshira dy automjete.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës, raporton Lapsi.al, transmeton Klan Kosova.