Aksident në qendër të Prishtinës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në qendër të Prishtinës

NULL NULL
15/05/2015

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të furrës “Aurora” në qendër të Prishtinës,

Aksidenti ka ndodhur mes një taksi dhe një vetureje tjetër./Klan Kosova.