Aksident në Fier, dy persona të lënduar - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident në Fier, dy persona të lënduar

NULL NULL
01.04.2023 23:52

Një aksident ka ndodhur në Fier, si pasojë e të cilit janë lënduar dy persona.

Policia ka bërë të ditur se dy të lëndurit janë dërguar në spital, shkruan TCh, transmeton Klankosova.tv.

“Mësohet se një automjet tip “Mercedes Benz” dhe një “Reno” janë përplasur me njëra-tjetrën duke sjellë edhe të lënduar”, thuhet tutje në njoftim.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.