Aksident mes veturës dhe trenit në Han të Elezit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Aksident mes veturës dhe trenit në Han të Elezit

NULL NULL
18/08/2019

Të shtunën rreth orës 17:12, një aksident trafiku ka ndodhur midis një automjeti dhe një treni në Han të Elezit.

Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kane pësuar drejtuesi dhe një pasagjer në veturë, njofton Klan Kosova.

Ndërsa treni nuk është ndalur në vendin e aksidentit dhe është larguar në drejtim te Maqedonisë.

Rasti është duke u hetuar.

klankosova.tv