14:52, 18 Gusht 2019

Të shtunën rreth orës 17:12, një aksident trafiku ka ndodhur midis një automjeti dhe një treni në Han të Elezit.

Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kane pësuar drejtuesi dhe një pasagjer në veturë, njofton Klan Kosova.

Ndërsa treni nuk është ndalur në vendin e aksidentit dhe është larguar në drejtim te Maqedonisë.

Rasti është duke u hetuar.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë