Ahmeti i bashkohet takimit me Johanes Han (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ahmeti i bashkohet takimit me Johanes Han (VIDEO)

NULL NULL
02/06/2015

Në rezidencën e Bashkimit Evropian në Shkup, takimit midis Komisionarit Johanes Hahn, kryeministrit Nikolla Gruevski dhe liderit të LSDM-së Zoran Zaev i është bashkuar edhe lideri i BDI-së Ali Ahmeti.

Ahmeti shoqërohet nga Artan Grubi dhe Ministri i Arsimit Abdilaqim Ademi.

Pritet të mbërrijë dhe lideri i PDSH-së Menduh Thaçi.