Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Agjërimi i Ramazanit fillon të enjten

NULL NULL
15.06.2015 13:12

Kryesia e Bashkësisë Islame të Kosovës ka njoftuar të gjithë besimtarët  e fesë islame se muaji  i Ramazanit fillon të enjten, më 18 qershor .

Me rastin e fillimit të muajit të shenjtë të Ramazanit , Kryesia e BI-së, ka përgëzuar besimtarët në Kosovë, diasporë duke u dëshiruar agjërim të lehtë, shtim të ibadetit dhe solidaritet me nevojtarët, transmeton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.