Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri referuar miqësisë me Santianën, e pyet Bucin – “Si ndihet gruaja jote në këtë rast?” (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 23:19

Mbrëmja e sotme e spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova ka shënuar një mori përplasjesh mes banorëve.

Kësisoj, një pyetje të sikletshme e ka bërë Adri drejtuar Bucit në lidhje me shoqërinë e tij me Santianën.

“Si ndihet femra jote në këtë rast?”, e ka pyetur Adri, Bucin.

Një përgjigje e tensionuar erdhi nga Buci.

“Qysh ndihet ajo nuk është problem i yti, a po ia mban gajlen ti gruas teme a?”, ka thënë Buci pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.