Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri pa në ëndërr se u bë me fëmijë, Shqipja e pyet me kë e kishte? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 16:09
adri

Adri u ka treguar disa banorëve se ka parë një ëndërr që është bërë baba.

Ai tha se pa fëmijën e tij, derisa Shqipja e pyeti se me kë e kishte, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk shkrujke askund”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.