Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri ka një paralajmërim: Është koha me reflektu (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 16:46
Azemi

Azemi  dhe Adri kanë zhvilluare një bisedë sëbashku.

Ata kanë biseduar për ndodhitë e fundit që kanë ndodhur.

Adri në një moment tha se është koha me reflektu.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.