Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri ia bën zemrën Edonës, Iliriana s’e besoi derisa e dëshmoi Buci (VIDEO)

NULL NULL
15.11.2023 15:03
Adri

Edona i tha Ilirianës se “Adri ma ka bërë zemrën në mëngjes”.

Adri nuk e pranoi ai tha se “nuk ka shanc”.

Ndërsa Ylli  ishte dëshmitar kur Adri ia kishte bërë zemrën Edonës.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.