Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri dhe Iliriana përgjigjen nëse Ganiu është duke i penguar në lojë? (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 22:26
Adri dhe Iliriana

“A është duke i’u penguar Ganiu në lojën tuaj?”, ishte pyetja e parë për çiftin, Iliriana dhe Adri.

“Nuk e shoh Ganinë si pengesë, por ndoshta që njihemi edhe nga jashtë, ka ndikuar pak”, është përgjigjur Iliriana,

Ndërsa Adri tha se “në lojë e kanë pengesë, sidomos në debate”.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.