Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adri: Blero dhe Blerando po e kopjojnë lojën time me Shqipen, për të marrë vëmendje (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 22:59

Raporti mes Blero dhe Blerandos ka qenë temë diskutimi sonte në Big Brother VIP Kosova 2.

Në mesin e banorëve që foli për këtë çështje ishte edhe Adri, i cili tha se Blero e Blerando po e kopjojnë lojën e tij me Shqipen.

“Blero dhe Blerando po e kopjojnë lojën time me Shqipen, për të marrë vëmendje”, tha Adri./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.