Abrashi pas bashkimit të Osmanit me Kurtin: E faktuar, sot LDK ka ngritje 4%

Abrashi pas bashkimit të Osmanit me Kurtin: E faktuar, sot LDK ka ngritje 4%

NULL NULL
3 ditë më parë

Vjosa Osmani dhe Lëvizja Vetëvendosje do të garojnë në një listë të përbashkët në zgjedhjet e 14 shkurtit, me kreun e VV-së Albin Kurti si kandidat për kryeministër e Osmanin kandidate për presidente.

Lidhur me këtë, ka reaguar sekretari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arban Abrashi, i cili ka thënë që me këtë rast, kjo parti [LDK], ka shënuar ngritje.

“E faktuar. Sot LDK ka ngritje 4%. Vazhdojmë LDK”, ka shkruar Abrashi në Facebook.