Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

AAK sot mban konferencë për media

NULL NULL
04.08.2022 08:38

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës sot do të mbajë konferencë për media.

Në njoftimin e lëshuar për media nuk janë dhënë detaje se cila është arsyeja e mbajtjes së konferencës.

Konferenca mbahet në oborrin e Kuvendit të Kosovës, duke filluar nga ora 13:00, transmeton KlanKosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.