"A po m'njeh zemër?" nis sonte në Klan Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A po m’njeh zemër?” nis sonte në Klan Kosova (VIDEO)

NULL NULL
08/08/2022

“A po m’njeh zemër?” është një format risi në televizionet kosovare.

Vjen si spektakël familjar ku çdo pasdite do të jenë të ftuar tre çifte të profileve të ndryshme.

Përmes pyetjeve dhe lojës në disa raunde, përpos që njohim më shumë për historitë e tyre të dashurisë, do të kuptojmë qëllimin i cili kuptohet që në emër – se sa njihen mes vete çiftet pjesëmarrëse.

Çiftet fituese të ditës, ato me përgjigjet më të përputhshme me njëri-tjetrin do të garojnë për finalen javore, ku nuk do të mungojnë shpërblimet e ndryshme të ofruara nga Klan Kosova.

“A po m’njeh zemër?” vjen nga e hëna në të premte me fillim nga ora 16:50 në Klan Kosova nën drejtimin e Enur Pakashticës.