Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A po e mendon Linda Halimi fëmijën e dytë? (VIDEO)

NULL NULL
02.10.2023 13:01
Linda Halimi

Linda Halimi ka zbuluar shumë nga jeta e saj së fundmi për Prive.

Ajo po qëndron aktualisht në Prishtinë, dhe shfrytëzoi rastin të paraqitet edhe në media për shumëçka.

Artistja e cila është e martuar dhe ka një vajzë, ka treguar nëse po mendon për fëmijën e dytë.

Poashtu, Linda foli për burrin e saj dhe muzikën.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.