Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A janë ndarë Andi dhe Gresa (VIDEO)

NULL NULL
29.05.2023 09:56
Andi, Gresa

Kohëve të fundit po përflitet në rrjet se Andi dhe Gresa janë ndarë.

Prive u interesua për këtë dhe sigurisht e ka kuptuar të vërtetën.

Çka po ndodh mes tyre, janë apo jo bashkë, e kuptoni në videon e mëposhtme:

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.