Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A i ke pa qysh u çarten sot, duhet me iu jep bukë”, Blerando shkrin së qeshuri Bleron e Albën (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 20:05

Humori dhe shakatë e Blerandos nuk kanë të ndalur asnjëherë.

Ai sot e bëri të qesh Bleron dhe Albën derisa ishin duke e asistuar atë në përgatitjen e piteve për banorët e tjerë.

“A i ke pa qysh u çarten sot, duhet me iu jep bukë”, ka thënë Blerando për banorët e tjerë.

Nga kjo frazë e tij qeshën shumë Blero dhe Alba./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.