Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A i kam ndez motorët?”, kë pyeti Melisa për veten? (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 15:19

Melisa, Stresi dhe Gresa sot kanë bashkëbiseduar në oborrin e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Melisa i pyeti ata të dy se a mendojnë se i ka nxehur motorët prej se ka ardhur në shtëpi.

Stresi ia ktheu se akoma mendon që ajo këtë gjë nuk e ka bërë.

Për më shumë detaje shikoni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.