Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A i ik debatit Kader, duke u arsyetuar se nuk di të flasë shqip? (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 00:55
Kaderi

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova Kaderi është ndeshur me një pyetje tjetër.

“A e përdor faktin që thua se nuk di shqip si arsye që mos me debatu me banorët e tjerë?”, ka qenë pyetja drejtuar Kaderit.

“Për lojë nuk e kam këtë që nuk di të flas, edhe ju e keni parë që fjalët nuk mund t’i them dhe ju pyes juve”, ishte kjo përgjigja e Kaderit.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.